| Picaturi1de2apa3 a întrebat:

Sunt in clasa a 5-a si am nota 10 (medie generala) si semestrul acesta sunt aproape sigura ca voi avea aceeasi nota. Am inteles ca pot obtine o bursa, ce trebuie sa fac ca so obtin bursa si ce conditii trebuie indeplinite?(Funda)

Răspuns Câştigător
| OanaVlad a răspuns:

Pai... chestia asta cu bursa ar fi trebuit sa o zica la scoala, sa va fi anuntat si sa va puna sa dati niste documente, chestii complicate... ma rogh intreab-o pe diriginta ta si bv pentru mediile astea mari

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa inveti si daca profesorul crede ca esti foarte desteapta iti va da bursa. Eu sunt in clasa a 3-a si am luat bursa.