| Kidooooo a întrebat:

Hei tpu.Sunt varza la gramatica la functii sintactice.Nu stiu.
Cine se pricepe la asa ceva? Sa imi explice aici sau sa imi dea ID si nu faceti copy paste de pe net.Pentru ca cele de pe net le-am vazut si nu inteleg nimic.
Funda raspunsului care ma ajuta mai mult.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa stii totul despre functii sintactice? raised eyebrows
ia o gramatica si citeste de sute de ori pana pricepi. noi vorbim aceeasi limba ca si gramatica si n-o sa priceapa altcineva pentru tine

| Kidooooo explică (pentru anonim_4396):

CHRISTINA09 noi vorbim aceeasi limba ca si gramatica? raised eyebrows
Nu stiu ce cauti la intrebarea mea.Eu am examen anul asta.Pe tine nu cred ca te preocupa asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hee hee ba eu probabil sunt persoana care te poate ajuta cel mai bine. dar cum doresti, draga mea.

| Kidooooo explică:

EU nu am pus intrebarea pentru ca am chef de cearta.Eu am nevoie de ajutor la gramatica. Daca nu vrei sa ma ajuti nu te omoara nimeni.