| alex12cristi a întrebat:

unde gasesc editoru de ecuatii [programul cu care pot scrie fracti si numere cu exponentii lor] in microsoft word 2003? funda!

Răspuns Câştigător
| icemanvlad a răspuns:

In meniul insert -symbol pentru fractii si FONT-format si ai acolo optiuni printre care si cea care-ti trebuie

1 răspuns:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Microsoft Equation Editor 3. 0 îi zice extensiei şi o găseşti în principiu la Insert - Object şi ai acolo şi această extensie Microsoft Equation Editor.
Ce ţi-am spus icemanvlad merge dar îţi ia mult mai mult şi nici nu ies ecuaţiile scrise ca lumea.
Noroc.