| Ionut17 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o parere.
Sunt in clasa a 8a si la anul' o sa dau admiterea la liceu.Inca nu sunt hotarat ce sa aleg: Colegiul National Banatean(CNB) sau C. D. Loga (ambele din Timisoara)? Vreau sa merg pe filologie pentru ca deja vorbesc engleza si franceza si sper ca o sa pot sa incep germana. Va rog din suflet sa ma ajutati!

Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Eu sunt in clasa a 11-a la CNB. E o scoala foarte buna, cu elevi "selectati" sa zic asa. Nu vezi tarani [ intelegi ce vreau sa spun ].
Daca ne luam dupa medii [ cele de la bac ], CNB-ul a fost in frunte, cu cei mai multi elevi absolventi si daca nu ma insel Loga era imediat dupa. Deci oricum amandoua sunt foarte bune.
Eu sunt la SN [ stiintele naturii ] deci nu as stii sa iti dau detalii multe despre profilul la care vrei tu sa vii. Dar despre profi, una alta pot sa iti zic. Trimite mesaj privat daca te intereseaza.
Si normal ca iti recomand CNB-ulhee hee

1 răspuns:
| mariluz214 a răspuns:

Eu iti recomand sa alegi Loga, deoarece e un liceu excelent, cu profesori super, elevi f destepti si cu o mare traditie.winking dar ca sa fiu mai convingatoare pentru tine sunt si fete frumoase. poate te intereseazalaughing dar si baieti hot:X:X:X si in plus ca in Loga iti vei gasi o familie marewinking daca vrei mai mult detalii despre Loga trimite-mi un PMhappy