| UchihaShisui88 a întrebat:

Hei TPU vreau sa stiu... eu am media cea mai mare din clasa pana acum, si din mai multe motive am decis sa ma transfer intr-o alta clasa in care acolo numarul maxim este deja 30... ! din cate am inteles nu ma pot duce acolo pentru numarul maxim este deja 30, da nu se poate face o exceptie pentru maxim un loc -_-? cu toata ca clasa respectiva este amfiteatru.

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Pai la noi sunt mai multi dar fiindca ai media mare cred ca te primesc vot?

| UchihaShisui88 explică (pentru Hexiled):

Crezi oare asta?

| Hexiled a răspuns (pentru UchihaShisui88):

PAi cine nu si-ar dori pe cineva bun