| Alexandra5445 a întrebat:

Hei! Vreau sa incep meditatiile la romana. Mama mea a vorbit cu o profesoara si a zis ca poate sa faca si cu mai multi copii sau doar cu mine. Profesoara aceea a zis ca de cand face cu mai multi copii de odata merge mult mai bine, intrucat se ambitioneaza( ca sa zic asa) unii pe altii, dar mie mi-e frica sa fac si cu alti copii deoarece mi-e frica sa nu gresesc. Voi ce ati face in locul meu, ati face singuri sau cu mai multi copii?

Răspuns Câştigător
| annempx a răspuns:

Buna! Eu fac meditatii la engleza cu alti copii si e super ok! Si mie mi-a fost mai intai frica dar m-am împrietenit cu ei si se invata foarte bine in grup.

| Alexandra5445 explică (pentru annempx):

Multumesc! Mai astept cateva pareri, daca nu mai rapunde nimeni iti dau funda

5 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

La matematica noi suntem 4 copii. E destul de bine, zic eu. Daca uiti o formula, ai uitat o idee, ceva ce nu merita sa intrebi profesorul ii intrebi rapid pe colegi. Eu lucrez mai bine can mai e cineva cu mine. Dupa mine, echipa perfecta ar fi de 2. Nu ai de ce sa iti fie frica. Nu esti ca si la scoala, unde, daca nu stii ceva rad copii de tine. Fii tu insati

| Alexandra5445 explică (pentru UserRo10):

Mersi! Si tu merititi funda, dar persoana ce a raspuns inaintea ta a zis la fel, deci ar fi corect sa-i dau ei funda... scuze

| Alexandra5445 explică (pentru Alexandra5445):

Meriti*

| UserRo10 a răspuns (pentru Alexandra5445):

Nu e nici o problema. Nu funda co teaza