| Kida_5763 a întrebat:

As dori niste informatii despre Colegiu Economic A.D. Xenopol din Bucuresti. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

E un colegiu foarte bun, care nu te solicita foarte mult, sora mea a terminat anul trecut acolo si a fost foarte multumita si de profesori si de politica liceului, respectiv purtarea uniformelor si intrarea in liceu cu legitimatie sau carnet.

3 răspunsuri:
| valeeExpress a răspuns:

E bun pe partea economica si are si multe limbi cu intensiv.

| Latinmoon a răspuns:

Am auzit ca se bea cam mult pe acolo. laughing

| XDrake a răspuns:

Http://www.colegiulxenopol.ro/ Poti intra aicea pentru mai multe detalii sper ca ti-am fost de folos :D