| Ale013 a întrebat:

Heii...deobicei ajuta cu ceva sa faci contestatii? straight face

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Nu, de obicei nu. Stiu cazuri de la olimpiade povestite de colegi sau cunoscuti, iar corectorii scadeau nota intentionat. Sigur ca nu intotdeauna se intampl asa. Iti urez mult succes!

1 răspuns:
| 123lalala a răspuns:

Nu prea....acuma depinde daca esti sigura ca ai facut mai mult decat punctajul pe care ti l-au dat ei atunci da! big grin daca nu, nu are rost deoarece s-ar putea sa iiti scada din punctaj. Oricum cel mai bine e sa inveti si apoi sa vezi daca faci contestatie sau nuwinking fundita?