| Alinaaa123 a întrebat:

Heii' TPU!winking... Am nevoie de o scrisoare pentru primar, pentru a proteja animalele ..va rog

Răspuns Câştigător
| paceandlove a răspuns:

Domnule primar,
subsemnata(cum te chema)domiciliata(unde locuiesti) va atrage atentia cu privinta in maltratarea animalelor. Vreau sa ca aduc la cunostinta ca foarte multi oameni chinuie animalele si va rog sa luati masuri, nu cred ca este prudent sa intoarceti spatele la bietele suflete, e mai grav sa omori un animal decat unn om pentru ca omul se poate apara dar animalele nu, reau sa faceti ceva in privinta acestui lucru.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| piki a răspuns:

Si propune sa puna pe cineva sa le sterilizeze, nu sa le eutanasieze. Nu este mai simplu sa nu mai faca pui si sa opreasca suprapopularea, decat sa omoare multe suflete? Foarte dragut oricum gestul tau, nu gasesti prea des oameni carora sa le pese de animale happy

| angelina999999 a răspuns:

Domnule primar,
As dori sa face-ti ceva in privinta celor care ranesc animalele si sa le protejati in loc sa le amputati. va multumesc!