| Dexionica01 a întrebat:

Heii TPU big grin :* happy

Daca am 184(din 190) de puncte la Povestile Cangurului ma calific la barajul national? thinking thinking

Mersi big grin big grin >: :*

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Felicitari! Deci mergi mai departe.

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Foarte posibil sa te califici, avand in verede punctajul obtinut. Felicitari!

| andrei1237 a răspuns:

Eu stiu ca la barajul national merge primul (si al doilea in unele cazuri) copil care a obtinut cele mai multe puncte.Deci, poate avea cineva mai mult decat tine.

| Dexionica01 explică (pentru andrei1237):

Eu sunt primul pe judet la clasa mea.

| andrei1237 a răspuns (pentru Dexionica01):

Felicitari! Deci mergi mai departe.

| MiruD a răspuns:

Da.Pentru ca te despart doar 6 puncte de cel maxim. Si e bine!