| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Heii`love struck
Cum pot sa invat mai repede? Stiu ca e cam stupida intrebarea... da` am programu` incarcat si nu pot sa invat repede...
Idei?straight face
Mersii`happy

Răspuns Câştigător
| virusxxx112 a răspuns:

Citeste de maxim 10 ori si e ca si invatata.Eu in calsa a 5cea imi dadea poeziid e invatat cu 6 7 versuri lungi citeam aia de zece ori apoi urmatoarea si apoi toata poezia de 10 ori.Succes!

3 răspunsuri:
| Eu_7539 a răspuns:

Pai fii atenta in clasa si daca intelegi ceva ceva in clasa cand ai sa citesti acasa va fi mai usor decat cerzihappy

| crysuuu1 a răspuns:

Copiindlaughing

| gabrielutzu a răspuns:

Mananca muuuuulta ciocolata.