| biuuu a întrebat:

Heiii. ajutati-ma va rogg. dau funda si voturiii.

vreau o compunere despre partile de vorbire si propozite.deci cele mai importante nu chiar toate sau na nu conteaza.
sunt a7a

Multumesccc.

5 răspunsuri:
| biuuu explică:

laughinglaughinglaughingesti foarte amuzant.si in plus nu imi trebuie pentru mine.o prietena are nevoie.da ca ce chestie iti zic eu tie? badaranule.se vede ca esti taranoi si nu ai iesit in societate

pun ce intrebari vreau intelegi?

si mai invata sa scrii gramaticallaughing
copil prost!

| biuuu explică:

Si apropo ce dai asa raspunsuri scarboase? te crezi regele lumii? atotstiutor? sau care ti-e problema? nu prea cred ca tu esti bine venit pe acest site sincer... si ce vorbesti in numele tuturor? pe cine stresez? tu te stresezi singurlaughingnu te streseaza absolut niemni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteza! Si mai conteaza ca tu esti o pitipoanca care ne trateaza ca pe niste prosti!
Ia mai pune-ti capul la contributie si nu ne mai stresa! Fitzoaso!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

raised eyebrows...dar tu crezi de vreo inteligenta superioara de ma faci pe mine regele lumii? rolling on the floor
E cea mai buna gluma pe azi! Mersi mi-ai facut ziua mai buna! Cum tu pui intrebari, mai pitzi, despre teme fiindca te crezi...suficient de inapta sa nu le faci, asa dau si eu raspunsuri cum am chef.
Si nu te-am facut sa razi dragutawinking, fiindca daca te faceam nu imi raspundeai asa raspicat! Pe mine m-ai facut sa rad!
Hai mai pune mana pe o carte si invata sa folosesti virgulele si semnele de punctuatie unde trebuie, nu te apuca sa imi dai tu mie sfaturi, ca nu ai insusirea asta inca!winking
Esti inca un copil frustrat de a 7-a, pana ma ajungi tu pe mine atat la scoala cat si in maturitate mai e cale lunga asa ca, talk to the hand!
P.S. in societate ma descurc perfect, mutumesc de interes, desi nu era nevoie din partea uneia ca tine. Am prieteni si familie demn de admirat si respectat, sa nu-ti mai faci tu griji in privinta asta!

| George_Bogdan_1995_a1Fd a răspuns:

Ce destepti sunteti/?!