| BlackDarkAngel a întrebat:

Heiii eu trec in a v a si doamna invatatoare din a iv a ne-a dat un caiet de vacanta. trebuie completat, ne verifica diriginta din gimnaziu la inceputul anului?
funda!
Si voi in ce clasa treceti? Multumesc

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu iti face griji...eu una nu am completat niciodata caietele de vacantabig grin si nu am patit nimic.De obicei invatatoarea le colecta, dar nu le verifica niciodata...Eu una nu m-as bate la cap cu asta, pana la urma, invatatoarea nu are ce sa-ti mai faca daca iti verifica caietul si dirigintele probabil ca nu ar vrea sa fie inundat cu munca din primele zilelaughing)

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Normal ca nulaughing
Lolrolling on the floor

| Gamerita a răspuns:

Nu laughing si noua ne.a dat si nu ne.a verificat nimeni nimic. si in a 5a, a 6a, a 7a si a 8a ne.a dat si nimic laughing. eu trec a 10a happy