| Andraaa_1742 a întrebat:

Heiiiwinking ieri mi-am pierdut toata ziua pe scribd si am observat multe carti scrise de adolescenti [romani] as vrea sa mai citesc sa vad ce idei mai au si altii si poate o sa mi-a pun so eu pe a mea :-b deci daca aveti/ stiti o carte buna scrietio aici si dau funfitzzza daca imi placewinking:*:X

1 răspuns:
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Fără supărare şi fără răutate, tu nu ştii nici să pui semne de punctuaţie şi vrei să publici o carte pe net?
"deci daca aveti/ stiti o carte buna scrietio aici si dau funfitzzza" - Crezi că asta vor cititorii tăi să vadă? Păi le agresezi ochii. :)) Aşteaptă să mai treci prin nişte ani de şcoală, învaţă şi apoi gândeşte-te la cărţi şi cai verzi pe pereţi. :)
P. S: Io n-am carte, am blog: http://pumpkinpie94.blogspot.com/
Numai bine!
Pumpkin Pie