| nosense a întrebat:

Hello! Am o propunere: sunt a 11-a, mate-info, complet paralela cu informatica, si daca exista pe aici persoane care se pricep la informatica (programare C++, probleme) si sunt dispusi/se sa iti iroseasca o ora-doua din viata cu mine pentru a-mi explica si ma ajuta la info va rog frumos sa imi trimiteti un mesaj cu id vostru. Chiar daca nu va voi putea rasplati, luati-o ca pe un gest frumos sau karma, whatever happy si va rog, doar persoane serioase caci totusi avem o varsta si un nivel de maturitate. Merci anticipat si astept raspuns!
P. S. daca ati mai vazut intrebarea sau daca ati mai raspuns la ea, mai raspundeti o data, aparent TPU are probleme tehnice.

4 răspunsuri:
| andreipanna a răspuns:

Eu te-as putea ajuta dar in weekend pentru ca acum sunt ingropat in teme,

| nosense explică (pentru andreipanna):

E foarte bine! trimite msj privat cu id tau sau reply cum vrei happy

| andreipanna a răspuns (pentru nosense):

Nu iti pot trimite mesaj, iti dau aici replay, dar te rog sa imi dai si tu id-ul ca sa nu dau accept la toti
andrei_panna@yahoo.com

| nosense explică (pentru andreipanna):

Ti-am dat si ai si un msj iti va aparea cand vei intra pe YM happy
merci inca o data!