| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hello! Ce facultati bune recomandați? In afara de drept și medicina!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhitectură, Politehnică, Litere.

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna,

Cea mai buna facultate este cea pe care ti-o doresti sa o faci.
Daca te referi la profesie, axeaza-te pe ce iti place insa daca te referi la institutie si profesori, fiecare loc isi are uscaturile si frumusetile sale.
Pune-ti multe intreabari inainte de a lua o decizie, asigurate ca iti doresti si apoi informeaza-te despre locul pe care l-ai ales.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Științe Politice, poți deveni prim-ministra României.

| Speranta12 a răspuns:

Morning Glory, Morning Glory,
Cu sau fara faculta, greu se fac banisorii

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speranta12):

Greu? Fetele de la Studio20 te contrazic big grin

| Anonima163333 a răspuns:

Politehnica