| strawberry666 a întrebat:

Hello big grin
bai spune-ti-mi si mie cu ce medie se intra la liceul de arte Dimitrie Cuclin din galati? big grin la profil teatru.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa intri acolo cu medie.Acolo se intra pe baza de examene, teste, aptitudini in legatura cu arta/teatru.Vei trebuie sa dai aceste teste, aptitudini anul acesta, vei fi anuntat de diriginta dar nu uita sa-i spui ca vrei acolo. Un lucru e foarte sigur, nu se intra cu vreo medie anume ceea ce e si corect, iti trebuie talent nu medie.

| Gdhskj_Corinna's_1997 a răspuns:

Si eu vreau la acelasi liceu`. la actorie puppy dog eyes nu iti trebuie mediebig grin:*

| stardance a răspuns:

Si eu doreesc la liceu de arta-coregrafie... dans