| Atty93 a întrebat:

Hello,in legatura cu facultatea UTCN cluj Arhitectura si Urbanism, cate sanse are o persoane sa-si gaseasca un loc de munca in Romania dupa ce termina aceasta fac? sau pentru a gasi loc in strainatate de ex, UK sau SUA, de ce are nevoie? Multumesc

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Sansele, in cazul acesti facultati dar si a oricarei alteia, depind de o multime de variabile! Excluzandu-le, doar mama Omida, prezicatoarea, iti poate spune!
Pentru UK si SUA sansa este sa te gaseasca angajatorii! ---asta, daca ti-ai facut un renume in meserie.