| TEQUILAMONSTER90 a întrebat:

Hello! M-am înscris acum o săptămână la facultate, online. Am fost sunată și mi s-a spus că dosarul a fost făcut. Din păcate, mi-am ales doar o singură optiune:Litere. Aș vrea să mă mai înscriu la o facultate, deoarece nu sunt sigură dacă intru la litere. Dar dosarul meu este deja creat și este precizat că nu sunt într-un alt concurs de admitere. Credeti că ma mai pot înscrie la încă o facultate?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Depinde de perioada inscrierii, daca se mai fac inscrieri sigur ca poti. Stiu ca ar mai fi o sesiune de admitere in toamna dar cu conditia ca sa nu se fi ocupat toate locurile cu taxa la facultatile unde vrei sa te inscrii.

| TEQUILAMONSTER90 explică (pentru anonim_4396):

Mă pot inscrie până pe 24 iulie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TEQUILAMONSTER90):

E perfect, mai ai timp aproape o saptamana. Eu te indemn sa te inscrii la ce facultati ai mai vrea. Mult success!

| TEQUILAMONSTER90 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt concursuri de dosare si in toamna.