| corasonnn a întrebat:

Hello, mi-am dat lucrarea de licenta la antiplagiat, iar CS2 ul a iesit de 12 la suta, cand acesta trebuie sa fie sub 5
uitandu ma pe raport, am vazut ca anumite fraze trecute in ghilimele cu citatie sunt puse ca fiind plagiate
ce pot face

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai riscat plagiind si acum suferi consecintele.

"în 26 Octombrie 2023 | corasonnn a întrebat:
Hello, daca iei un paragraf dintr-o licenta scrisa cu un an inainte se pune ca fiiind plagiat?
Fara '' si fara a cita sursa. Dar daca reformulam?"

| Robert2526 a răspuns:

Daca ai citare pe text, ar trebui sa fie in regula.Profesorul coordonator ce a spus?