| kenzo0502 a întrebat:

Hello TPU. As avea nevoie de ajutorul vostru. Am nevoie de toate variantele de bac(olimpici, vara, toamna) la matematica anii 2007-2013 necesarile nu sunt absolut necesare. Am gasit si eu din anii 2011-2013 si cateva din 2010 dar restul sunt foarte greu de gasit. Va multumesc de ajutor happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Roby669 a răspuns:

Man...poti sa te duci sa cauti in librarii culegere cu teste pentru bac. Eu am dat pe una cu 70 de teste pentru examenul de admitere in liceu 20 de lei, ceea ce nu mi se pare exagerat de mult. Bafta! Sper sa iei nota mare la bacwinking

| kenzo0502 explică (pentru Roby669):

Am culegere cu variante de bac. Eu am nevoie de BACul OFFICIAL care s-a dat in anii 2007-2013 (3 bacuri pe an)...

| kenzo0502 explică:

Ma refer la bacul care s-a dat in anii respectivibig grin