| Sorina22 a întrebat:

Hello, TPU! Aveti vreun plan de idei principale pentru textul "Conditia literaturii S. F." de Florin Manolescu? Va rog mult :* mersi

8 răspunsuri:
| capisci a răspuns:

Am o idee: Ce-ar fi sa o citesti tu singurica si apoi sa tragi concluzii?

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Heey. eu caut argumentarea..ai gasit-o? zi-mi si mie cateceva laughing

| Sorina22 explică:

Nu mai am nevoie de idei, multumesc tuturor care ati incercat :*

| cristinaa061 a răspuns (pentru Sorina22):

Heei, cum ai rezolvat-o!? Imi trebuie urgent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii prea intortocheata opera...parca sar invarti in jurul coziii.am citio de 2-3 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. Stiu. Si eu trebuie sa scriu ideile principale big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am rezolvat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu care aveti