| Asia29 a întrebat:

Hello TPU! Ce credeti despre evaluarile initiale?

5 răspunsuri:
| RaduPhantom a răspuns:

Dar tu nu crezi ca sa mai pus odata intrebarea asta?

| M.G.R a răspuns:

Teoretic nu se trec in catalog...
Uni profesori le trec "M`a chinui sa le corectez si sa nu le trec"

| sickoffallthings a răspuns (pentru M.G.R):

Si noua ne'a zis asa si la inceputul testului la fel ca vi le trec, iar la sfarsit sa stiti ca nu vile trec! Mai mult ca sa invatam ca sa nu ii facem de ras ca un an de zile nu am invatat nimic!

| M.G.R a răspuns (pentru sickoffallthings):

Is si profesori de genu asta, cum e profesorul meu de istorie laughing... oricum nu m`a intereseaza notele, nu-s foame de note big grin ...azi tot m`am rugat de profa sa imi daie un 5 daca iau 8 si tot nu vrea laughing

| AlexutuDeiu a răspuns:

Nimic special
sunt doar teste despre clasa anterioara...
testele nu se trec in catalog