| Dreamin a întrebat:

Hello love struck Ce parere aveti despre zodia varsator? ce zodie esti tu? Vorbeste deschis big grin Ma pun pe invatat si cand termin vrau sa gasec multe raspunsuri love struck

Răspuns Câştigător
| BeibiiX a răspuns:

Si eu is varsatorbatting eyelashes
Si imi place foarte mult zodia mealove strucklaughing
Pfai cate am citit despre :Olaughing
Chiar foarte multebatting eyelashes
Eu cred in horoscop, astrologie etc:p fata de altiichatterbox
De exemplu: Copii din zodia varsator, 12 motive pentru. zodie, vestimentatiebatting eyelashes etc.hee hee
Mi se pare foarte okeilove struck

5 răspunsuri:
| Joanne a răspuns:

Hey! Varsatorii mi se par inteligenti si cominicativi. Eu sunt in zodia Sagetator, generoasa, optimista, gata sa-mi largesc orizontul... happy

| GiuliaTamas a răspuns:

Eu sunt zodia pesti :]

| LiceeancaBella a răspuns:

Eu sunt berbec, sa stii ca eu adorr zodia varsatorlove struck, e cea mai tare zodie

| Nasu a răspuns:

DAca vrei ceva despre zodi cautama pe www.kitury.myforum.ro :) am deschis o tema despre zodii si am pus fisierele pentru fiecare zi din fiecare zodie mai am putin si le termin pe toate zodiile :P intra si ai sa vezi astept pareri si sugestii :) nu uita sa iti faci un cont :d

| Fan7a a răspuns:

Eu sunt peste! Nu prea ma stiu cu zodiacele dar cei din zodia peste pot sa isi tina resparatie sub apa pana la 1 minute si 30 secunde. Acela a fost recordul meu poate uni pot si mai mult