| erikutzu a întrebat:

HELP is intr-o perioada nervoasa ce sa fac sa ma calmez? problema: am louat 4 in teza la mate, iar bunicu m-a prins la calculator si eu am nervi de zici ca explodez. ce sa fac

3 răspunsuri:
| needyou a răspuns:

Aruncate de p un pod
tongue

| dannyfiba a răspuns:

In primul rand pune mana si invata pentru ati indrepta situatia (nota) tota lumea este agitata in perioada asta si nervoasa cand se incheie anul scolar pentru ca multi se trezesc pe ultima 100 m ca nu au note sau au probleme la unele materi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci calmează-te! Iei o gura de aer.deschizi cartea de mate incepi sa inveti apoi cand mai trebuie sa dati teza vei fi pregatit si vei lua poate un 10... si asa iti vei indrepta nota... si in caz ca te atrage ceva gandeste asa: daca voi lua iar un 4, nu mai voi avea acces nicaieri sau cine stie mai ce. la mine merge.chiar daca is a4abig grin