| byankaboldesku a întrebat:

Help me. cine stie sa imi spuna cand este ultima zi de inscriere pentru examenul de intrare la liceu?

4 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Dupa cate stiu eu 15 iunie

| mistikk a răspuns:

@dedekool nu-i adevarat noi azi ne-am inscris trebuie sa faci cerere pentru inscriere nu e chiar asa cum zici tuwinking

| Zippy a răspuns:

Maine! Grabeste-te!

| dedekool a răspuns:

Nu trebuie sa te inscriiraised eyebrows, inscrierile se fac la secretariatul scolii unde inveti, iar uh in ziua examenului trebuie sa vii cu buletinul sau daca nu ai cu certificatul de nasterehappy. Fundahappy?