| Roberta00 a întrebat:

Hey.Acum ca a aparut al 3 lea voum la bravo la jurnalele vampirilor, ce o sa se intample? Va mai publica in continuare? O sa apara cumva si Jurnalele Elenei sau ale lui Damon?

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Al3lea volum din jurnalele lui stefan, nu jurnalele vampirilor.
daca ai fi citit si revista si fi vazut ca in urmatoarele numere se dau alte carti care nu au nicio legatura cu jurnalele lui stefan sau cu jurnalele vampirilor.
din cate stiu eu nu nu vor mai continua aceasta serie.
in jurnalele lui stefan se povesteste tot ce s-a intamplat in trecut cu katherine, atunci cand ei au devenit vampiri.
nu nu or sa apara si junalele elenei sau ale lui damon. nu am auzit de astea. mai de graba leai inventat tu tongue

| Mmarryy a răspuns:

Se pare ca va mai aparea un volum din Jurnalele lui Stefan prin noiembrie. In rest in septembrie apare al treilea volum din Intoarcerea si anume Miez de noapte. Pe www.ledabooks.ro gasesti mai multe informatii.