| Cita a întrebat:

Hey! Am o tema la istorie sa facem un desen cu un oras al nostru.
Si trebuie sa ne punem un nume.Cum ar fibig grinucesa de Mare, Principesa Ania, Regina Mia... mie imi place foarte mult cum suna ducesa. Dar nu stiu ce sa pun in continuare.Imi place mult numele Eva Mongolia.Nu stiu de unde l-am auzit dar faceti-mi ceva frumos cu Ducesa si Eva Mongolia.
De exbig grinucesa de Mongolia.Nu prea e tare...astept ajutor!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mada_5043 a răspuns:

Ducesa Eva-Mongolia

4 răspunsuri:
| Smiley a răspuns:

Ducesa Eva de Mongolia, Ducesa Eva...cam atat mi-a iesit... funda?

| YourFriend a răspuns:

Ducesa de Mongolia mi se pare ca suna bine...

| Cita explică:

Pardom...am vrut sa scriu ducesa laughing

| FundaTeRog a răspuns:

Sa fiu sincera, cea mai bine se potrivestebig grinucesa de Mongolia
Dar sti, fiecare are o parare dupa gustul ei/lui
Pls funda?:*
Ms