| Cristian2322001 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare: ce liceu din care pot sa ma fac arhitect sau inginer constructor cu o medie de intrare de 7 si ceva sau chiar 8 stiti? funda! Rapid please!

Răspuns Câştigător
| LiviuBz93 a răspuns:

Ma frate eu sunt la facultatea de constructiiwinking cauta un liceu in care se face desen tehnic, rezistenta materialelor si autocad happy ca sa devii ing constructor trebuie sa faci facultatewinking

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru "arhitect sau inginer constructor" TREBUIE să urmezi cursurile unei facultăţi!

De la liceu NU ieşi "arhitect sau inginer constructor".

Toate cele bune.

| Cristian2322001 explică:

Atunci un liceu.