| ANA_1141 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare...va rog daca puteti sa imi spuneti si mie ce profiluri ale Liceul Economic Virgil Madgearu din Ploiesti.Eu sunt clasa a 8-a si ma gandeam sa dau in Economic la Contabilitate...cine stie cum e acolo sa imi spuna si mie va rogg.Multumes! Cel mai clar raspuns primeste funda :*

1 răspuns:
| vladutz333 a răspuns:

Eu sunt la colegiul economic octav onicescu botosani si la acest profil economic contabilitate ai niste materii noi adica pu patrimoniul unitatii cps calitatea produselor si serviciilor oue organizare unitatii economice in rest faci toate celelalte obiecte din clasele primare mate romana fizica chimie etc etc infara de desen cultura civica si muzica app din clasa a 11 a esti repartizata pe profil profil economic sau contabilitate depinde de media din cls a 9 a si a 10 a si depinde la ce profil vrei sa ramai si dintra 11 a nu mai faci chimie si fizica in rest acele obiecte de specialitate pu oue cps sunt usoare adica proful doar iti preda si trebuie sa inveti nu sunt calcule sau ceva complicat e adevarat ca o sa ai mult de scris dar va fi usor de inteles si nu trebuie sa inveti chiar tot ce iti preda proful ci doar ce e elementar sper ca te am ajutat bafta!