| LoveSunshine069 a întrebat:

Hey! As dori si eu ajutorul vostru.Am nevoie de rezumatul materiei din clasa a V-a, a VI-a si a VII-a [BIOLOGIE]. adica in clasa a V-a e Botanica. definitiile cele mai importante din botanica.nu foarte multe, de asemenea si pentru Zoologie si Anatomie.Va rog mult de tot. puppy dog eyes
MULTUMESC! big hug
FUNDA + voturi. :X

1 răspuns:
| EllyPff a răspuns:

Cumpara-ti un memorator pentru fiecare clasa sau daca au aparut pentru gimnaziu big grin eu am pentru aproape toate materiile si sunt foarte folositoare la teste, examene, concursuri, teze etc