| Anca02 a întrebat:

Hey as vrea sa imi spuneti daca vi se pare corect ce va scriu acum : eu am in clasa 2 copii de profesor si restul profesorilor le dau doar note de zece pentru ca sunt copii de profesor si restul nu au luat nicio data mai mult de 9. Mie nu mi se pare corect deloc

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-i corect, daca este asa dupa cum spui, dar e practic. Este adevarat insa ca si invidia multora este mare si bazata si pe motive false.

| ywar a răspuns:

Stai linistita, asta nu are miza. Sa vezi cand oi fi angajata si oi munci pe bani - acolo sa vezi oua. Si durere si frustrare.