| gabi13579 a întrebat:

Hey ati auzit de cnmk Galati? cum vi se pare? As vrea sa merg acolo si m-as axa pe stiinte ale naturii oricum cum vi se pare? Cum a fost bilingvul anul trecut?

2 răspunsuri:
| AllysaDeea a răspuns:

Dabatting eyelashes stiu ca se invata mult dar invatatul da rezultate ...la mate info e mai greu thinking la bilingv e mai ok. si bilingv ul nu e greu.eu am dat bilingv ul la franceza si am luat o nota destul de mare acum 2 ani, azi am dat si delf ul (vei afla tu ce e la laughing ) la frnceza 99% au trecut, la engleza au picat mai multi thinking succes oricum sa intri unde vrei dar si cuza e un liceu suuupeeeer love struck

| Elena9328 a răspuns:

Unde vrei tu acolo sa intri..succes