| lus93 a întrebat:

Hey buna tuturor! Am si eu o nelamurire in legatura cu scoala, eu trec clasa a 11-a si as vrea sa ma transfer la Fr deoarece voi pleca la mama mea in strainatate si sa ma intorc doar la teze si bac.Problema e ca nu stiu daca voi putea intra la facultatea care doresc, sau daca ei vor lua in evidenta faptul ca am facut Fr-ul in 2 ultimi ani, voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Mai bine ramai la scoala si pleci peste 2 ani daca pleci de la scoala nu mai iei bacu sigur si de copiat nu se mai copiaza eu am avut noroc acum 3 ani cand am datwinking

funda?big grin

3 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Eu cred ca o sa poti sa intri la orice facultate pe ei nu ii intereseaza la ce sc ai fost pe ei ii intereseaza media de la bac ca bacu se da la fel peste tot si in alta sc cu comisie deci eu zic ca odata ce ai luat bacu cu medie buna (eu am medie mica 7.62) peste 9 poti sa intri la aproape ce facultate vrei dar totusi mai ai rabdare 2 ani ca nu moare nimeni ca sa faci si tu sc calumea daca te duci la ff s-ar putea sa nu mai inveti nimic si nici bacu sal mai iei

daca mai ai nelamuriri lasi id pe pv

| lus93 explică:

Da intr-adevar asta as vrea si eu sa raman la scoala,dar pe de alta parte as vrea sa ma mut si acolo si nu stiu cum sa mai fac, am vrut sa ma transfer la scoala acolo, dar fac ink 4 ani asa ca imi venise ideea cu Fr-ul.De invatat invatam pentru bac, faceam tot posibilul si il luam dar mie teama ca nu m-a va primi la ce facultate vreau eu.

| lus93 explică:

Hmm am incercat sa iti trimit un mesaj dar pentru ca am statutul de junior nu imi permite, daca e tr tu pe a-l tauhappy