| nOnameFound a întrebat:

Hey! Cine poate sa imi spuna si mie ce materii se fac la profilul mecanica?big grin

7 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

O sa faceti tot felul de materii idioate care nu o sa va ajute cu nimic in viata daca nu le profesati... dar oricum unele chestii sunt de cultura generala si chiar si ca fata ar trebui stiute happy Eu am terminat colegiul tehnic petru maior happy

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Sunt tot felul si au fost asa de importante pentru mine ca nici nu imi mai aduc aminte denumirea lor laughing dar oricum aveam note bunicele... eu eram genu ala de elev un singur caiet la 10 materii si cu ce ramaneam din clasa aia stiam si a doua zi acasa nu ma adingeam de carti decat cand trebuia sa le dau la o parte de pe birou sa am mai mult loc pentru tastatura laughingrolling on the floor

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Eu chiuleam de la ore si ma duceam cu colegii la bere laughing Ce viata am avut in liceu, caterinca cu... de toate! laughing

| jonydd a răspuns:

Buna nici eu nu stiu ca maine e prima zi de liceu tot la mecanica pot sa te intreb la ce liceu esti? ca poate stie altcineva

| jonydd a răspuns:

Nu ma intelege gresit eu fac profilu ala doar ca sa scap naibi de scoala nu ca mi-ar placea sau ceva da din cate stiu e mai usor ca restul si oricum numi placea nimic din profilurile alea asa ca fac liceu sa ma aflu in treaba laughing

| jonydd a răspuns:

Oo e bine caiet universal note bune esti bun bravo! big grin

| jonydd a răspuns:

Eu in clasele primare nici n-am prea pus mana pe carti eram sigur ca trec si asa a fost acum la liceu sa vad cum e cum e prima zi ca am un stress in mine pentru maine de nu mai pot offf rolling on the floor