| elle94 a întrebat:

Hey, cred ca multi avem dusmani, din invidie sau ura, antipatie. Ei la un moment dat incep sa se descarce, si arunca gunoaie pe tine cat si pe altii. Barfitorii proiecteaza, calomniaza si de multe ori cu gurita lor pot distruge o cladire construita pe credinta unor oameni de baza. Ce credeti, dvs ati face asa ceva? Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ideea este sa nu pleci urechea la barfe, dar nici sa nu te duci sa barfesti cu lumea!
Ignorand, nu le dai apa la moara barfitorilor si in timp, se plictisesc si incep sa te ignore si ei.

| elle94 explică (pentru Violleta2022):

In unele cazuri, si daca totusi nu se satura. Ce inseamna?

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Câinii latră, ursul merge.

Nu as face asta, e prea josnic.