| AnnyKllau a întrebat:

Hey! daca fac contestatie la examen si imi scade sau imi adauga sub 50 de puncte ramane prima nota sau cea de la contestatie?

10 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Daca diferenta de la nota initiala si cea de dupa contestatie este mai mica de 50 de sutimi atunci va ramane nota initiala, daca este mai mare de 50 sutimi atunci se va lua in calcul nota de dupa contestatie.

| Laura1092 a răspuns:

Cea de la contestatie va ramane.

Răspuns utilizator avertizat
| GoguSteriade a răspuns:

Ramane prima nota daca sunt sub 50 de sutimi.

| DdDiX a răspuns:

îţi rămâne nota de la contestaţie.

| BLKZ a răspuns:

Daca ai sub 50 de sutimi, ramane cea initiala.

| ƜнιтɛƆнσcσℓαтɛ a răspuns:

Depinde. Daca tu ai avut dreptate. Adica. sa nu fie corectata bine. vei lua +50. dar daca nu este posibil sa iti scada 50. deci. daca esti sigura fa contestatie.

| Iuliana94 a răspuns:

Ramane cea de la contestatie

| Madytzaa a răspuns:

Ramane nota de la contestatie.