| Ionut46523 a întrebat:

Hey ..deci intru în clasa a 12 a la un liceu silvic unde studiez silvicultura. Pot da la Academia militara? Dau funda

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti da. Este putin important profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat, indeplinirea conditiilor cerute si reusita la admitere.
Sigur ca un profil cu materiile cerute la admitere, in functie de profilul academiei, te poate ajuta putin la admitere, dar nu este nici o problema daca te pregatesti bine.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune!