| FeliciaMorgan a întrebat:

Hey, dragilor, maine am olimpiada la romana etapa zonala stiti vreun link ceva de unde pot descarca cateva materiale pentru a ma pregati mai bine? funda la raspunsul cu cele mai multe link-uri

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca decat sa cauti diverse linkuri pe internet (care nu sunt verificate si pot fi eronate), mai bine te asiguri ca stii bine tot ce ti-a predat profesoara si ce scrie in cartile de la scoala.

| FeliciaMorgan explică (pentru OoBunnyoO):

Ms, de ajutor am reusit sa ajung la etapa judeteana laughing)))

| OoBunnyoO a răspuns (pentru FeliciaMorgan):

Nicio problema si felicitari! happy Bafta in continuare!

| FeliciaMorgan explică (pentru OoBunnyoO):

Multumesc mult happy

4 răspunsuri:
| FeliciaMorgan explică:

Apropo sunt cls. a VI-a