| CristiCici a întrebat:

Hey! Imi puteti spune ce facultati as putea urma daca imi place sa calatoresc? Funda

Răspuns Câştigător
| Camelia53 a răspuns:

Facultati pentru turism: Facultatea de Geografie, Economia Comerțului, Turismului și Serviciilor, MASTERAT - SPORT, TURISM ŞI ACTIVITĂŢI DE TIMP LIBER
happy

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stai liniștit, după absolvirea facultății, vei călători destul, în căutarea unui loc de muncă. Sper să ai picioare bune.hee hee
De ce să te amăgesc și să-ți propun Fac. de Geografia Turismului, pentru a deveni ghid turistic? Sau Fac. de Jurnalism, în cazul în care te visezi un mare intervievator al vedetelor lumii, ori Fac. de Teatru & Film, dacă speri la un post de actor celebru, 'marca' Hollywood?
Dacă stai bine cu bugetul, și acum, poți călători oriunde!

| CristiCici explică (pentru floresdemayo):

Serios? Vai, serios