| xDxDxDxDxD a întrebat:

Heyhappyimi spuneti cele mai importante profile (liceu)si ce se face acolo? de exemplu:mate-info,,,, si >altele.Multumescbig grin

2 răspunsuri:
| tunary a răspuns:

Mate-Info se pune accept pe toate materiile. Daca vrei sa ai cunostinte despre toate iti recomand mate info.
Liceul militar pune accept pe disciplina si pe toate materiile. Daca crezi ca esti in stare sa saluti cu "Sa traiti" pe un elev mai mare ca tine mergi acolo.Aici se pune accent si pe sport.
Economic-Clar economie, nimic mai mult
Filo-Romana/Latina/Engleza/Franceza
Restu sunt doar facaturi happy(la celalte profile ma refer)
BA NUUU! Mai este si Tehnicu unde se pune accentul pe fizica tongue

| Veeela a răspuns:

Nu stiu celelalte profile cum sunt, dar la mate-info se pune foarte mare accent pe matematica, informatica, romana, fizica si restul mai putin.Dar mate-info este destul de greu, cel putin asa mi se pare mie.