| gyna201 a întrebat:

Hey! Pentru cei care au dat bacul azi la romana...Cum vi s-a parut? Ce v-ati ales? Eu am considerat ca cea mai buna alegere a fost Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboihappy

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

"Bacu-l o fost, usor. Eo a-m scris Morometi la 3 vr-e-o 5 pagini, i-l iau asigurat"
Sorry, dar nu m-am putut abtinehappy

| alexutza222 a răspuns:

La uman asta era singura varianta buna. Insa la real se putea scrie si Ion si Enigma Otiliei si Baltagul.

| danutzu96 a răspuns (pentru alexutza222):

Mai adaug si Hanul Ancutiei si Ulitma noapte de dragoste inatia noapte de razboi. Deci aveau ce sa scrie.

| Biu009 a răspuns:

Morometii laughing

| GetReal a răspuns:

Enigma