| PalaghiaElenaGeorgiana a întrebat:

Hey! Salut TPU! Am nevoie urgenta de subiectele Examenului de capacitate de anul acesta, la Limba si Literatura Romana!

Dau funda primului raspuns care imi este de folos!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Le găseşti la linkul oficial :
http://subiecte2013.edu.ro/2013/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/

subiecte2013.edu.ro/2013/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/EN_limba_romana_subiect_si_barem_rezerva_25_iunie.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/ENVIII_LIMBA_ROMANA_SES_SPECIALA.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/EN_Limba_romana_subiect_barem_25_iunie.zip

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| roxyfoxy a răspuns:

Http://www.gandul.info/......61/galerie Dai mai jos in pagina si le gasesti :)