| Deutza_4524 a întrebat:

Hey, st in clasa a 9-a:X profil stiinte ale naturii vreau si eu sa stiu la ce dau bacul in clasa a 12-a.

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

Si eu sunt la acest profil, si dai la
matematica
romana
si dintre fizica, chimie, biologie alegi una
succes!
fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| alecs871 a răspuns:

Romana, Mate M2 si la alegere fizica-chimie-biologie (la astea ai mai multe variante... de ex la bio ai biologie IX-X sau biologie XI-XII, la chimie ai chimie organica sau chimie anorganica si la fizica sunt tot asa dar nu mai stiu exact cum sunt impartite).
Dr pana o sa dai tu bacul, la cum se schimba... cine stie ce o sa mai fie...