| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Stie cineva cand se incheie mediile in judetele in care s-au suspendat cursurile din cauza ninsorii, mai exact in municipiul Galati? In mod normal trebuiau sa se incheie pana Miercuri la ora opt(20:00),dar daca scolile sunt inchise banuiesc ca nu mai vin nici profesorii si a spus ministrul invatamantului ca se pot incheia dupa vacanta.Deci stie cineva cand se incheie?

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Deci s-a anuntat ca daca madiile nu pot fi incheiate pana vineri pot fin incheiate si in prima saptamana din semastrul al 2lea. http://www.romaniatv.net/......23133.html

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Lynna):

Am auzit la televizorul ministrul care spunea acelasi lucru, am citit in ziar la fel dar cu toate astea noua ni s-au incheiat mediile la cateva obicte mai devreme.Va multumesc oricum la toti mai ales pentru link-ul dat

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În judeţul Galaţi, cel mai probabil, şcolile vor fi ÎNCHISE şi joi & vineri!

Deci, situaţia şcolară va fi încheiată la începutul semestrului 2 ( în primele 2 săptămâni )...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ministrul a spus ca este timp ca ele sa fie inchise. Asa ca asteptati-va la asta, cumva se va face, mi se pare aiurea sa se intre in vacanta fara medii inchise.

| Dariaaaaafaranume a răspuns (pentru anonim_4396):

Am auzit ca se vor inchide dupa vacanta(cred)

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Pai eu sunt din Valcea si maine nu mergem la scoala.S-ar putea sa nu mergem si joi. Deci, cred ca o sa ni le inchida dupa vacanta.