| Madamada12 a întrebat:

Hey! Sunt un baiat in clasa aVIII-a si as vrea niste pareri de la voi.
Deci eu vreau sa a gandesc la ce meserie sa aleg.Stiu destul de bine limba engleza si imi place foarte mult meseria de hairsylist dar nu sunt sigur ca v-oi reusii.
Ce meserii mi-ati recomanda care nu necesita facultatea deoarece nu prea am cum sa o fac avand un buget scazut.
P.S. Stiu ca pana la facultate este mult timp si se poate intampla sa m-a loveasca norocul si sa castig la Super Bingo dar vreau sa merg pe ceva sigur!
MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| 1234567890000000000000 a răspuns:

Îți place informatica? Electrician, operator calculator

| Anonym1997 a răspuns:

Incearca bucatar-ospatar pentru ca e la mare cautare atat la noi cat si in strainatate, dar iti zic sa te gandesti bine inainte sa alegi ceva.

| Anonym1997 a răspuns:

Bucatar-ospatar se cauta atat la noi cat si dincolo dar iti zic sa te gandesti bine inainte sa alegi ceva.