| Justdoit1 a întrebat:

A dat cineva examenul delf nivel b1? Stiti cat de greu este? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| ORL a răspuns:

Nu este greu deloc... trebuie doar sa lucrezi mai mult decat la clasa dar nu exagerat... daca esti la clasa de intesiv/bilingv. cu atat mai bine. Este accesibil tuturor cu cunostinte medii. dar desigur. ca sa fii sigur ca il iei trebuie sa lucrezi putin mai mult.

| Justdoit1 explică (pentru ORL):

Mersi mult. Eu deja lucrez mai mult...adica fac si meditatie la franceza. Dar totusi...e imposibil sa nu am emotii.

| ORL a răspuns (pentru Justdoit1):

Asa e... dar facand si meditatii de luat sigur il iei, deci no problem. Oricum, succes. >big grin

| Justdoit1 explică (pentru ORL):

Mersi mult. Chiar sunt mai linistita acum. >:d

5 răspunsuri:
| HimoSsa a răspuns:

Personal n-am dat insa cunosc pe cineva care a trecut prin asa ceva,! Dupa spusele lui nu-i intratit de greu!happy