| chineze13 a întrebat:

am o intrebare.organizez balul bobocilor si nu stiu ce tema am putea folosi.ne-am gandit totusi la cateva. puteti sa-mi spuneti o parere?
inger si demon, epoca de piatra, bal mascat, personaje cartoon. ce spuneti? imi puteti da si alte idei? sau ce as putea folosi pentru proba surpriza?

Răspuns Câştigător
| AgentuXXL a răspuns:

Pai ma ar fi fromos so puneti o noapte rpintre stele si ca srpraiz...inger si demon arfi potrivit ca surpriza fundita?

2 răspunsuri:
| AgentuXXL a răspuns:

Dami buzz la adresa de mess oana_evve@yahoo.com daca iti place ideia

| dianuta06 a răspuns:

Un strop de fericire...O noapte printre stele...