| gabriela0744 a întrebat:

Am si eu o intrebare teza de la istorie se pune in calcul la media finala pentru admitere la liceu?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Wtf
Adica tu intri acum la liceu si inca nu stii ce si cum? Pe ce lume traiesti?

| Șosețică_Criss_1975 a răspuns (pentru unknownn):

Are tot dreptul sa intrebe, daca nu iti place nu te uita! happy

| analoveskorea a răspuns:

Oarecum,adica cand iti calculezi media la istorie evident ca o calculezi cu tot cu teza asa ca conteaza pentru media anuala iar din mediile anuale se face media pe cei 4 ani, medie care se aduna apoi cu notele de la examene, prin urmare are importanta ei

| missmine a răspuns:

Da. dar se ia pentrumedia anuala la isorie care conteaza pentru media anuala fiin o parte a acesteia. Deci da conteaza