| MaryaElena2979 a întrebat:

As dori si eu niste modele de examen pentru admiterea in clasa a IX-a la bilingv engleza(daca se poate si cu baremul de corectare si notare).

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Cauta pe didactic.ro poate gasesti ceva. Bafta!

| MaryaElena2979 explică (pentru Elvina):

Am cautat, insa cele cu barem le-am facut deja si cele care le-am gasit fara barem (insa fara corectare nu sunt sigura pe mine si as vrea sa imi repar greselile ca sa stiu pe viitor).

| Elvina a răspuns (pentru MaryaElena2979):

Oricum intri vor fi facute in asa fel incat sa intre toti pentru ca au nevoie de elevi. Mai fa exercitii din culegeri. Bafta!

| MaryaElena2979 explică (pentru Elvina):

Mersi!